W bezpiecznej, nie oceniającej przestrzeni towarzyszę ludziom w budzeniu się do własnej pełni. Pełni życia, pełni obecności, pełni mocy, pełnego oddechu…


Dlaczego oddech?


Oddech towarzyszy nam już od pierwszych chwil tuż po narodzinach, przez całe życie. Poprzez oddychanie uwalniamy z ciała około 70% toksyn oraz dostarczamy większość (około 70%) energii niezbędnej do funkcjonowania. Oddech jest naszym podstawowym źródłem zasilania.

Płytki oddech wpływa na pracę mózgu, który zużywa około ¼ tlenu z oddychania. Brak pełnego oddechu sprawia, że zawęża się nasza percepcja, pojawiają się trudności w przetwarzaniu informacji i znajdowaniu twórczych rozwiązań. To może sprawiać, że czujemy się uwięzieni i bez siły. Pełny, swobodny oddech pomaga w jaśniejszym widzeniu świata, co sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji oraz skuteczniejszym działaniom.

Aby być w kontakcie ze sobą i swoimi uczuciami potrzebujemy głęboko oddychać. Kiedy nie chcemy czuć ograniczamy oddech, spłycając go lub wstrzymując. Ludzie są czującymi istotami. Emocje to część naszej natury i stanowią ważne życiowe paliwo. Tłumienie ich przy pomocy oddechu jest niezdrowe. Aby żyć pełnią, potrzebujemy być w kontakcie ze swoimi prawdziwymi uczuciami, a w tym niezbędny jest odblokowany oddech.

Od wieków witalność człowieka, jego głębia i ilość ducha nie bez powodu były kojarzone z oddechem. W wielu starych językach „oddech” i „duch” określane są tym samym słowem. Oddech jest tym, co trzyma nas blisko naszej życiowej misji i ma moc łączenia nas z tym, kim naprawdę jesteśmy.

Oddech z swojej natury ma wiele właściwości terapeutycznych:

  • jest jednym z głównych składników budujących nasze poczucie szczęścia
  • ma działanie antystresowe i powoduje wytwarzanie endorfin w organizmie
  • jest efektywnym i naturalnym narzędziem do zarządzania własnym życiem
  • ma bezpośredni związek z mocą wewnętrzną, spokojem i siłą przebicia


Indywidualna sesja oddechowa


Nie ma dobrego czy złego sposobu oddychania, tak jak nie ma dobrych czy złych emocji.

Zarówno emocje, jak i oddech niosą nam informację o naszej osobistej prawdzie w każdym momencie życia.

Podczas sesji, poprzez oddech, spotkasz się ze sobą. Czy jesteś na to gotowy/a?

Indywidualna sesja oddechowa to spotkanie ze sobą na głębokim poziomie. Korzystając z narzędzia jakim jest oddech, rozpuszczasz zamrożone w ciele emocje, transformujesz blokujące Cię przekonania i programy umysłu, uwalniasz się od napięć i stresu. Osadzasz się w ciele, odzyskując swoją moc i sprawczość.

Kiedy odblokowujesz oddech, zaczynasz żyć pełnią życia. Uruchamiasz swój osobisty potencjał, który zasila Cię w takich obszarach jak: zdrowie, związki i relacje, seksualność, realizacja celów, kariera zawodowa i wielu innych…

Podczas sesji łączysz się ze swoimi uczuciami, doświadczasz wrażeń płynących z ciała. To bardzo naturalny proces, podczas którego integrujesz ciało, uczucia, umysł i ducha. Często towarzyszy temu poczucie głębokiego relaksu i odprężenia na fizycznym i emocjonalnym poziomie.

Sesja oddechowa odbywa się zazwyczaj w pozycji leżącej, tak abyś czuł/a się przy tym jak najbardziej komfortowo. Możesz mieć potrzebę zadbania o wygodne, niekrępujące ciała ubranie na czas sesji. Jeśli potrzebujesz to zabierz je ze sobą- jest możliwość przebrania się na miejscu.

Czas trwania sesji to 1,5h, natomiast jeśli umawiasz się ze mną na spotkanie po raz pierwszy, zarezerwuj proszę 2 godziny.

Cena sesji to 250zł.


Spotkania ze mną są szczególnie dla Ciebie, gdy:

  • Stoisz przed dylematem zmiany pracy, profilu zawodowego, czujesz pukające „Nowe”
  • Czujesz osamotnienie w życiu lub w aktualnym związku, nie masz przyjemności z życia osobistego, nie odczuwasz szczęścia
  • Czujesz ciągłe napięcie, zbyt duży stres, być może odczuwasz to zdrowotnie albo notorycznie odczuwasz zmęczenie bądź doświadczasz problemów ze snem
  • Chcesz być bardziej ugruntowany w swym ciele i blisko swej duchowej strony, szukasz misji życiowej lub zadajesz sobie pytania: „Kim jestem?”, „Po co tu jestem?”, „Co mam dalej robić?”
  • Jesteś profesjonalistą pracującym z ludźmi: trenerem, terapeutą, coachem, psychologiem, nauczycielem, pedagogiem, lekarzem lub wykonujesz podobny zawód.
  • Potrzebujesz bardziej kompleksowych, uniwersalnych narzędzi efektywnie transformujących na subtelnych poziomach i poza logicznym umysłem, pracujących szczególne głęboko i delikatnie na poziomie emocjonalnym, jak i duchowym

Gdzie się spotykamy?

Sesje prowadzę w centrum Radomia, w gabinecie przy ul. Kilińskiego 21 lok. 6.

Sesje odbywają się w gabinecie przy Spa dla Duszy w RadomiuO Mnie


Witaj,

nazywam się Anna Byrecka. Od 2015 roku jestem zawodowo związana z rozwojem osobistym w nurcie coachingu oddechem. Prowadzę indywidualne sesje oddechowe oraz grupowe warsztaty, których tematem przewodnim są emocje, ciało i oddech.

W swojej pracy towarzyszę ludziom na drodze do ich pełni. Pełni życia, pełni oddechu, realizowania pełni osobistego potencjału. Cenię prostotę, skuteczność i uniwersalność narzędzia jakim jest oddech.

Prywatnie jestem mamą, uwielbiam spontaniczne malowanie, taniec i śpiew. Moje serce jest blisko przyrody, olejków eterycznych, dobrego jedzenia i różnych naturalnych sposobów pielęgnacji ciała i ducha.Kontakt


Anna Byrecka

tel. 501 433 840

http://facebook.com/pelniaoddechem


Napisz do mnie:

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj: RODO.